Fúúúúúúk... Aké jednoduché!

Autor: Dominika Jurdová | 22.4.2015 o 21:00 | Karma článku: 4,05 | Prečítané:  205x

Len trošku slov o bublinkách. 

     A čo, že už máme "cať"? Pred pár dňami sme vošli do hračkárstva a s detským úsmevom sme položili pred tetu predavačku bublifuky...

     Konečne sa oteplilo. Vzali sme bublifuky z poličiek a vyšli do ulíc. Tešili sme sa zo slniečka, ktoré nám posielalo energiu a držiac naše mydlové zbrane, posielali sme mu naše bublinkové pozdravy späť. Prechádzali sme popri Dunaji. Tajne na nás žmurkal a tešil sa s nami, tak sme občas fúkli bublinky aj jemu.

     Obchádzali nás ľudia. Bežci, cyklisti, chodci, rodinky, páriky, deti, študenti... A my sme fúkali tú mydlovú radosť smerom k nim. Niektorí sa usmiali, iní sa mračili, niektorí sa smiali, niektorí sa len pozerali a iní nám venovali komentár: "Koľko málo im stačí k radosti!" - a s úsmevom šli ďalej. Potešili sa dokonca aj tí, ktorým bubliny pristáli na tvári. No najviac sa tešili deti a my. Deti preto, lebo vedia, že z jednoduchých vecí vzniká tá najväčšia radosť, no a my preto, lebo sme posielali tú radosť ďalej. Aspoň sme chceli. A tí, ktorých sme nebodaj bublinkami otrávili odkazujem len toľko - že prídeme aj nabudúce!

     Nebojte sa toho dieťaťa, ktoré nosíte v srdiečku. Prinesie vám do života veľa radosti a veselých momentov. Ďakujem za krásne poobedie. Ďakujem tým, ktorí nám venovali úsmev. Usmievali sa aj naše srdcia. :-) 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

KOMENTÁRE

Dva návody, ako uspieť s novou politickou stranou

Zdá sa, že slovenský volič si bude musieť ešte nejaký čas vystačiť s dnešnou ponukou. Ibaže by Babiš založil pobočku ANO v Bratislave

KOMENTÁRE

Trúfalosť Ruska v Sýrii

Posmech Západu zo zastaranej armády akosi ignoruje podstatu: Putin nepozná škrupule.


Už ste čítali?